
Потрійна плойка-праска хвиля для завивання волосся Geemy GM-1988
Продавець: Onlylee
596 ₴676 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: О-0807
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 15 відгуків покупців для «Потрійна плойка-праска хвиля для завивання волосся Geemy GM-1988». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Gemei |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Минимальная температура нагрева | 170 град. |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (15)
2026-01-16
Норм
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-05
Супер швидко, обслуговування на висоті.Ще буду замовляти , дякую. Ви супер.
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-12-30
Переваги
Товар не відправили2025-12-07
Спасибо большое, очень хорошая плойка за свои деньги, доставка быстрая, всем рекомендую 🤗
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-10-29
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-10-10
Товар був у наявності, швидко відправили )
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-05
Все супер! Доставили швидко, товар відповідає своїм характеристикам. Брала на подарунок плойку, отримувач дуже задоволена)
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-29
Сууууупеееер, рекомендую продавця та товар)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-18
2024-05-31
2024-05-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-25
Переваги
Гарне обслуговування2023-06-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності