
Потужна лампа для манікюру SUN 4S на 48 ВТ UV/LED
Продавець: Kanctovar
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 15769/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потужна лампа для манікюру SUN 4S на 48 ВТ UV/LED». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вид оборудования | УФ CCFL+LED лампа |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 Вт |
| Дополнительные функции | Сенсор датчика движения, Таймер, Выдвижное дно |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Максимальное время установки таймера | 99 сек |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | SUN |
| Цвет | Белый |
| Количество светодиодов | 36 шт |
| Дисплей | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Таймер | Да |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Высота | 103 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


