
Потужний дорожній складний фен для волосся Kemei CFJ-KM-8223 Рожевий Фен для волосся на 3000 Вт
Продавець: Kanctovar
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 02227/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потужний дорожній складний фен для волосся Kemei CFJ-KM-8223 Рожевий Фен для волосся на 3000 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kemei |
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 3000 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Холодный обдув | Да |
| Режим Турбо | Нет |
| Турмалиновое покрытие | Нет |
| Функция ионизации | Нет |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Концентратор | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Длина сетевого шнура | 2.2 м |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Высота | 170 мм |
| Вес | 0.49 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


