
Потужний фен LY-96 з турбопотоком повітря для сушіння та укладання волосся з насадкою концентратор Білий
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 15994Б/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потужний фен LY-96 з турбопотоком повітря для сушіння та укладання волосся з насадкою концентратор Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Soft Touch |
| Высота | 260 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-08
Дякую все сподобалось




