
Потужний квадроцикл на 4-х моторах по 75W з музикою та пультом керування Bambi M 6128EBLR-8(24V) Рожевий
Продавець: Kanctovar
11 849 ₴12 849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6128EBLR-8(24V)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потужний квадроцикл на 4-х моторах по 75W з музикою та пультом керування Bambi M 6128EBLR-8(24V) Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Максимальная скорость | 7 км/ч |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Амортизатор, Регулятор громкости, Световые эффекты, Передние фары, Звуковые эффекты, MP3-разъем, Зеркала заднего вида |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 101 см |
| Ширина | 68.5 см |
| Высота | 75 см |
| Ширина по зеркалам | 68.5 см |
| Ширина по колесам | 68.5 см |
| Мощность двигателя | 75 Вт |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Время зарядки | 12 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-13
Дякую за вашу посилкуВсе чудово так як очікувавВи чудово
Переваги
Гарне обслуговування



