
Потужний підлоговий вентилятор 3 в 1 з металевими лопатями 100W
Продавець: Kanctovar
999 ₴1 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 9061/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потужний підлоговий вентилятор 3 в 1 з металевими лопатями 100W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип вентилятора | Осевой |
| Вариант установки | Напольный |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Диаметр лопастей | 400 мм |
| Регулировка скорости | Да |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Количество режимов работы | 3 |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |
| Регулировка высоты | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Датчик температуры | Нет |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-14



