
Потужний Power Bank Kamry 60000 mah з екраном, ліхтариком та швидкою зарядкою, 4хUSB
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: T4-20/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Потужний Power Bank Kamry 60000 mah з екраном, ліхтариком та швидкою зарядкою, 4хUSB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kamry Technology |
| Вес | 700 г |
| Входное напряжение | 4 В |
| Высота | 82 мм |
| Выходное напряжение | 4.5 В |
| Длина | 75 мм |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Ремешок на руку, Индикатор уровня заряда, Противоударный корпус, Фонарик |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 175 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2023-11-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-10
Все працює,
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-01
Переваги
Актуальна ціна2023-10-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


