
Потужний Powerbank 80000 мА·год T160 з ліхтариком 2xUSB, MicroUSB/Type-C Чорний
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: T160/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Потужний Powerbank 80000 мА·год T160 з ліхтариком 2xUSB, MicroUSB/Type-C Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kamry Technology |
| Вес | 0.95 г |
| Высота | 82 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Длина | 168 мм |
| Емкость аккумулятора | 80000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Ремешок на руку |
| Разъемы | USB Type-A, micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 82.5 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-11-16
2023-11-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-31
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


