
Потужний триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі зі світлом фар та запуск кнопкою Bambi M 4840AL-4 Синій
Продавець: Kanctovar
5 849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4840AL-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потужний триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі зі світлом фар та запуск кнопкою Bambi M 4840AL-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Синий |
| Особенности | Регулятор громкости, Передние фары, Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа, Пластик |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 97 см |
| Ширина | 45 см |
| Высота | 66 см |
| Вес | 12.6 кг |
| Диаметр передних колес | 280 мм |
| Диаметр задних колес | 280 мм |
| Ширина по зеркалам | 45 см |
| Ширина по колесам | 51 см |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Время зарядки | 10 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили


