
Повербанк 100000 mAh з LED-ліхтариком та швидкою зарядкою Hoco JA88A 22.5W
Продавець: Kanctovar
1 699 ₴3 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 9797/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Повербанк 100000 mAh з LED-ліхтариком та швидкою зарядкою Hoco JA88A 22.5W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hoco |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 100000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Особенности | Ремешок на руку, Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 4 |
| Максимальная мощность W | 22.5 |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Длина | 91 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Высота | 174 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-16
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


