
Повербанк 50000 мАч бездротова зарядка, вбудовані кабелі, сонячна панель, ліхтарик, компас / Powerbank / Павербанк
Продавець: GoodChoise
739 ₴1 055,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234591621
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Повербанк 50000 мАч бездротова зарядка, вбудовані кабелі, сонячна панель, ліхтарик, компас / Powerbank / Павербанк». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От солнечной энергии, От USB |
| Разъемы | USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Особенности | Беспроводная зарядка, Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Встроенный кабель |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 7 |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Длина | 172 мм |
| Ширина | 39.5 мм |
| Высота | 89.5 мм |
| Вес | 650 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-07
Поки все працює і доволі добре, дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності