
Повербанк 50000mah Power Bank Зовнішній акумулятор лампа
Продавець: Kanctovar
2 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: RPP-321-С/J
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Повербанк 50000mah Power Bank Зовнішній акумулятор лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 146 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 63 мм |
| Вес | 995 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-19
Не прошла оплата , поэтому отменил и перезаказал.



