
Повербанк 50000mAh з цифровим дисплеєм та вбудованими кабелями KP KPG-501
Продавець: Velotrend
1 999 ₴2 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 6569/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Повербанк 50000mAh з цифровим дисплеєм та вбудованими кабелями KP KPG-501». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Входное напряжение | 5 В |
| Высота | 145 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Длина | 60 мм |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Индикация | С дисплеем |
| Максимальная мощность W | 22.5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Дисплей, Встроенный кабель, Ремешок на руку, Быстрая зарядка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-02
Все хорошо. Отправили очень быстро. Товаром довольны.
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності