
Повербанк-лампа Power Bank 3 50000 mah 22,5W Зовнішній акумулятор
Продавець: Velotrend
2 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: RPP-321/J
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Повербанк-лампа Power Bank 3 50000 mah 22,5W Зовнішній акумулятор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Remax |
| Вес | 995 г |
| Высота | 63 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Длина | 146 мм |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Фонарик, Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 68 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-11-26
Пауєрбанк працює. Фонар для нічного освітлення. Швидка зарядка працює тільки для одного пристрою. Після полови заряду швидко разрядився. Може тому що перший раз після покупки. Далі подивимось.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-10-26
2025-10-15
Замовляла білий відправили чорний. Все працює, відправили швидко.
2024-08-14
Все ок.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності