
Повербанк Magsafe з бездротовою зарядкою Білий
Продавець: Mytorg
487,9 ₴574 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 1014-950-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Повербанк Magsafe з бездротовою зарядкою Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Входное напряжение | 9 В |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 100 мм |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 64 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-24
2026-02-20
Павербанк топ! Тримає не дуже довго, але досить компактний та вміщаєтся в кишені!Мінусів майже не має, за таку ціну рекомендую
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


