
Повербанк на сонячній зарядці з ліхтариком та компасом Power Bank Solar Charger JS-65 30000 mah
Продавець: Kanctovar
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: JS-65/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Повербанк на сонячній зарядці з ліхтариком та компасом Power Bank Solar Charger JS-65 30000 mah». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 360 г |
| Входное напряжение | 5 В |
| Высота | 20 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Длина | 152 мм |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Быстрая зарядка, Фонарик, Индикатор уровня заряда, Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 77 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-14
2024-09-05
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності



