
Повітряна фритюрниця аерогриль на 5.5 л RAF R.5271 1350 Вт Безмасляна фритюрниця
Продавець: Kanctovar
2 499 ₴2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: R.5271/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Повітряна фритюрниця аерогриль на 5.5 л RAF R.5271 1350 Вт Безмасляна фритюрниця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Тип управления | Сенсорное |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Состояние | Новое |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Ненагревающееся дно | Да |
| Смотровое окошко | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Вес | 4.1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-18



