
Поворотний змішувач-трансформер для кухні 360 градусів, Чорний / Кран на кухню / Змішувач для ванної кімнати
Продавець: GoodChoise
485,21 ₴693,16 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234569349
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Поворотний змішувач-трансформер для кухні 360 градусів, Чорний / Кран на кухню / Змішувач для ванної кімнати». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Назначение смесителя | Универсальный |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Цвет | Черный |
| Поворотный излив | Да |
| Угол поворота излива | 360 град. |
| Монтаж | Встраиваемый |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Вес | 1.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Аэратор | Да |
| Длина излива | 200 мм |
| Высота | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-16
Швидко відправили, товар відповідає фото. Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець