
Power Bank 50000 mAh Повербанк із сонячною батареєю Led панеллю і ліхтарем має два USB-виходи
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 01158/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Power Bank 50000 mAh Повербанк із сонячною батареєю Led панеллю і ліхтарем має два USB-виходи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Power |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки, От USB |
| Разъемы | USB Type-A, DC, micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Встроенный кабель, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Дисплей, Фонарик, С подставкой, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Металлик |
| Состояние | Новое |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Высота | 23 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-07-30
Повер банк фігня повна.Не тримає заряд навіть на 1 зарядку телефону,при повному заряді ПБКольцева лампа виснажує павер банк за 30хв в лайт режимі роботи лампи.+Прикольний фонарикНе рекомендую, гроші потрачено дарма
2024-07-02
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили2024-06-20
2024-06-10
не підійшло зарядний шнурв мене новіший usb







