
Практична стійка вішалка для одягу та взуття Clothes Rack Up підлогова на колесах з поперечиною
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00003186/OP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Практична стійка вішалка для одягу та взуття Clothes Rack Up підлогова на колесах з поперечиною». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ширина | 860 мм |
| Глубина | 750 мм |
| Высота | 1730 мм |
| Длина | 420 мм |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-02
Переваги
Швидко відправили


