
Практичний розширюваний органайзер для зберігання кришок з нержавіючої сталі DISH RACK
Продавець: Velotrend
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2339/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Практичний розширюваний органайзер для зберігання кришок з нержавіючої сталі DISH RACK». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 147 мм |
| Длина | 560 мм |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 204 мм |
| Тип | Крышка |
| Дополнительные материалы | Металл |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності