
Прапор України 14×21 см на пластиковому штоку 30 см 2-33 Упаковка 25 шт.
Продавець: Kanctovar
199 ₴219 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 84339/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Прапор України 14×21 см на пластиковому штоку 30 см 2-33 Упаковка 25 шт.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Флаг |
| Вид | Ручной флажок |
| Тематика | Государственная |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 14 см |
| Длина флагштока | 30 см |
| Материал флагштока | Пластик |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2022-05-18
Замовлення обробили у короткі терміни. Рекомендую до співпраці.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


