
Праска для випрямлення короткого волосся та бороди FLY-288 професійний Чорний
Продавець: Mytorg
450,5 ₴530 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-254-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Праска для випрямлення короткого волосся та бороди FLY-288 професійний Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Праска для випрямлення короткого волосся та бороди FLY-288 професійний Чорний

Бездротовий USB випрямляч для волосся, 20Вт, VGR V-585 / Міні-праска для випрямлення волосся

Професійна плойка випрямляч для волосся GM 490 / Праска для випрямлення / Стайлер

Професійна праска для випрямлення волосся, від мережі, VGR V-522 / Плойка з регулюванням температури
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина сетевого шнура | 1.6 м |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 5 |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Минимальная температура нагрева | 120 град. |
| Плоские щипцы | Да |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина пластин | 0.76 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-30
Переваги
Швидко відправили


