
Праска мультистайлер для волосся на 740 Вт Sokany SK-1908 Праска з керамічним покриттям
Продавець: Kanctovar
349 ₴800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 16699/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Праска мультистайлер для волосся на 740 Вт Sokany SK-1908 Праска з керамічним покриттям». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Sokany |
| Тип | Выпрямители |
| Потребляемая мощность | 740 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 0 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Функция ионизации | Да |
| Плоские щипцы | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Пластины для гофрирования | Нет |
| Вес | 0.2 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


