
Презентер Logitech R800 Чорний
Продавець: Big Lavka
1 141,5 ₴1 522 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1001-701-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Презентер Logitech R800 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Logitech |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность свечения | 15 м |
| Длина | 115 мм |
| Материал | Пластик |
| Питание | Батарейки |
| Толщина | 27.4 мм |
| Цвет | Красный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 37 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


