
Професійна фен-щітка стайлер для волосся RAF R.420 Щітка для сушіння волосся
Продавець: Kanctovar
1 050 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 01212/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійна фен-щітка стайлер для волосся RAF R.420 Щітка для сушіння волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип | Фен-щетка |
| Мощность фена | 1000 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 1 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Холодный обдув | Да |
| Режим Турбо | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Складная ручка | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вес | 0.7 кг |
| Длина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


