
Професійна компактна машинка для стрижки кішок, собак Pro Gemei GM-1023 HP227
Продавець: HappyHouse
414 ₴524,4 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1023STRG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійна компактна машинка для стрижки кішок, собак Pro Gemei GM-1023 HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Gemei |
| Состояние | Новое |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Тип прибора | машинка для стрижки волос |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Максимальная длина стрижки | 19 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-11
Машинка прийшла в побитій коробці, але продавці виправили ситуацію
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності