
Професійна праска з титановими пластинами на 38 Вт DSP 10217 Випрямляч для волосся Сірий
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01604/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійна праска з титановими пластинами на 38 Вт DSP 10217 Випрямляч для волосся Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DSP |
| Тип | Выпрямители |
| Потребляемая мощность | 38 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 5 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 130 град. |
| Индикатор нагрева | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Ширина пластин | 100 мм |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-11
Переваги
Гарне обслуговування


