
Професійна телескопічна стійка для мікрофона 140 см
Незалежний AI-аналіз 35 відгуків покупців для «Професійна телескопічна стійка для мікрофона 140 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Стойка журавль |
| Назначение | Напольное |
| Минимальная высота | 80 мм |
| Максимальная высота | 140 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Наименование товара | Профессиональная регулируемая напольная микрофонная стойка с двумя держателями |
| Комплектация | Стойка и 2 держателя микрофона |
| Материал стойки | Металл |
| Материал держателей для микрофона | Пластик |
| Регулируемая высота | от 80 до 140 см |
💬 Відгуки покупців (35)
Велика подяка,за якісний товар і швидку відправку.
Хороша якість за помірну ціну. Дякую за оперативно надісланий товар!
Гарна якість за таку ціну!!!!
Рекомендую, гарна комунікація, та швидка відправка
Дуже щаслива. Стійка для мікрофону супер. Все працює. Гарно спакована. Два тримачі в наявності.Рекомендую
Стійка для мікрофона приємно здивувала! Якість матеріалів на високому рівні, усе міцне та акуратне. Уживу виглядає навіть краще, ніж на фото. Повністю задоволений покупкою — рекомендую!
Гарна якість за таку ціну!
Все чудово! Буду ще замовляти! Дякую!
Товар доставили наступного дня після замовлення, дуже швидко. Акуратне пакування. Хороша ціна. Товар повністю відповідає фото на сайті. Хороші кріплення. Також надіслали квитанцію на моє прохання.
Замовленням задоволена.Все підійшло
Очень доволен покупкой и качеством обслуживания. Очень быстро отправили товар.
Це було швидко, якісно і професійно 🫶
Очень быстро пришло. Все чётко. Стойка для микрофона за свои деньги - блеск.Спасибо за молниеносность и качество.
Дякую за роботу, все швидко і зручно, замовленням задоволені



