
Професійне настільне дзеркало для макіяжу з 12 LED-лампочками 300х410 мм із регулюванням яскравості
Продавець: Kanctovar
2 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 15764/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійне настільне дзеркало для макіяжу з 12 LED-лампочками 300х410 мм із регулюванням яскравості». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип зеркала | Настольное |
| Форма косметического зеркала | Прямоугольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Угол поворота | 360 град. |
| Подставка в комплекте | Да |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 41 мм |
| Сетевой адаптер | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-15
Дзеркало дуже класне, дякую 🥰
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


