
Професійний акумуляторний тример для бороди та вусів VGR V-171 зі змінними насадками (1, 2, 3 мм)
Продавець: Харизма
729 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 01402
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Професійний акумуляторний тример для бороди та вусів VGR V-171 зі змінними насадками (1, 2, 3 мм)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійний акумуляторний тример для бороди та вусів Kemei KM-1113 зі змінними насадками та дисплеєм

Професійний акумуляторний тример для бороди та вусів VGR V-009 зі змінними насадками 1-4 мм Gold

Професійний акумуляторний тример для бороди та вусів з дисплеєм VGR V-080 і поворотним регулятором довжини

Професійний акумуляторний тример для бороди та вусів VGR V-972 зі змінними насадками 1,5-6 мм
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Время заряда аккумулятора | 2.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 240 мин |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество насадок | 3 |
| Количество установок длины | 3 |
| Максимальная длина стрижки | 3 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Машинка для стрижки бороды и усов |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-09-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-07-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-19
Найвища оцінка! Якісний товар, швидко відправили. Дуже притомна ціна для такого якісного товару!
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-21
2024-09-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності