
Професійний фен для волосся на 2200Вт із захистом від перегріву BITEK BT-409B Чорний
Продавець: Kanctovar
699 ₴899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7118/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійний фен для волосся на 2200Вт із захистом від перегріву BITEK BT-409B Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Фен з дифузором та концентратором на 2400 Вт, Gemei GM-103 / Професійний фен для волосся з іонізацією

Професійний фен для волосся 1800-2000 Вт з насадкою, VGR V400 / Потужний фен для укладання волосся

Фен для волосся 2400W + насадки VGR V-452 / Професійний фен для сушіння волосся з холодним і гарячим повітрям

Професійний фен для укладання волосся Fashion hair dryer QUICK-Drying hair care Фен для волосся на 1800 Вт
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 2200 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Холодный обдув | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Независимая регулировка скорости и температурного режима | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 260 мм |
| Вес | 0.6 кг |
| Длина | 220 мм |
| Название прайс-листа | NP-20220827-HAIR |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-15
Все сподобалось, але відправили іншим коліром
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


