
Професійний манікюрний набір Manicure suits із нержавіючої сталі 18 в 1 у зручному кейсі
Продавець: Velotrend
380 ₴580 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Manicure suits/RB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійний манікюрний набір Manicure suits із нержавіючої сталі 18 в 1 у зручному кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Ноготок |
| Вес | 325 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 150 мм |
| Заточка | Заводская |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество предметов в наборе | 16-20 |
| Кусачки для кутикулы | Да |
| Кусачки для ногтей | Да |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Ножницы для кутикулы | Да |
| Ножницы для ногтей | Да |
| Пинцет | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип пилочки | Двусторонняя |
| Тип пилочки по материалу | Металлическая |
| Триммер маникюрный | Да |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 98 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності