
Професійний набір для манікюру 18в1 + футляр / Якісний манікюрний та педикюрний набір
Продавець: GoodChoise
149,26 ₴213,23 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності180 замовлень
Артикул: 123457849
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійний набір для манікюру 18в1 + футляр / Якісний манікюрний та педикюрний набір». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійний набір для макіяжу в сріблястому кейсі, 68 предметів / Косметичний комплект

Машинка для стрижки тварин 8в1 Raf R-436, 5W / Професійний набір для грумінгу собак та котів

Професійний набір для стриження волосся VGR V-677 машинка для стриження та тример зі змінними насадками

Професійний набір для чищення кросівок та кед Sneaker Foam Clean 4 в 1 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Кусачки для кутикулы | Да |
| Кусачки для ногтей | Да |
| Кусачки для педикюра | Да |
| Ножницы для кутикулы | Да |
| Ножницы для ногтей | Да |
| Пинцет | Да |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Высота | 23 мм |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-15
Доброго дня! Щиро вдячні за приємні слова і вашу довіру.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності