
Професійний посилений садовий степлер Tapetool для підв'язування рослин
Продавець: Kanctovar
599 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Tapetool/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійний посилений садовий степлер Tapetool для підв'язування рослин». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tapetool |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Степлер для подвязки |
| Ширина | 22 мм |
| Глубина | 3 мм |
| Длина ленты | 60 м |
| Вес | 400 кг |
| Размеры | 32 х 22 х 3 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна


