
Професійний штатив для телефону з пультом керування TriPod 3388 0.50-1.35 м Чорний
Продавець: Velotrend
699 ₴899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: НФ-00005776/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійний штатив для телефону з пультом керування TriPod 3388 0.50-1.35 м Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Длина в сложенном состоянии | 520 мм |
| Количество секций | 3 |
| Максимальная высота штатива | 1370 мм |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Дистанционное управление |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності