
Професійний штатив із пультом ДК для камери або телефона Yunteng VCT-5208 Tripod трипод універсальний
Продавець: Харизма
709 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: L-VCT-5208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійний штатив із пультом ДК для камери або телефона Yunteng VCT-5208 Tripod трипод універсальний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yunteng |
| Вес | 0.6 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 430 мм |
| Количество секций | 3 |
| Максимальная высота штатива | 1250 мм |
| Максимальная нагрузка | 1.5 кг |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Дистанционное управление |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Шаровая |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-03
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець