
Промисловий пилосос BX-113 для гіпсового пилу, бак 35 л, 4500 Вт, HEPA фільтр, розетка для інструменту
Продавець: Primetorg
7 362,3 ₴7 590 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: BX-113
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Промисловий пилосос BX-113 для гіпсового пилу, бак 35 л, 4500 Вт, HEPA фільтр, розетка для інструменту». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Boxer |
| Страна производитель | Китай |
| Тип пылесоса | пылесос строительный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Мощность всасывания | 2000 Вт |
| Объем пылесборника | 35 л |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Регулировка мощности всасывания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-07
Гарна якість, приємна ціна, швидка відправка.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-27
На свій бюджет класна модель, потужна сила всмоктування, працює з електроінструментом. Після вмикання електроінструменту через пилосмок запускається десь секунд через 5. По роботі сподобалось все!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


