
Простирадло 150х170 см з підігрівом Electric Blanket різнокольорові смужки YU227
Продавець: YouShine
637 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1184PRSTNC27
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Простирадло 150х170 см з підігрівом Electric Blanket різнокольорові смужки YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →
Простирадло 150х170 см з підігрівом Electric Blanket різнокольорові смужки Лучшая цена

Електропростирадло 150х170 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий YU227

Простирадло 150х170 см з підігрівом Electric Blanket синя з білим YU227

Електропростирадло 150х170 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий HP227
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 150 см |
| Длина шнура | 1 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Двуспальный |
| Потребляемая мощность | 86 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Ширина | 170 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-07
2025-10-23
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна