
Простирадло електричне 160х120см 2 режими Електропростирадло полуторна
Продавець: Velotrend
599 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 150-120/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Простирадло електричне 160х120см 2 режими Електропростирадло полуторна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 160 см |
| Длина шнура | 1 м |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Размер | Полуторный |
| Тип | Электрические простыни |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 120 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-04
