
Простирадло електричне 160х180см 2 режими Електропростирадло двоспальне
Продавець: Velotrend
799 ₴849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності260 замовлень
Артикул: GB4906/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Простирадло електричне 160х180см 2 режими Електропростирадло двоспальне». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1700 г |
| Длина | 180 см |
| Длина шнура | 1 м |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Размер | Двуспальный |
| Таймер | Нет |
| Тип | Электрические простыни |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 160 см |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-08
Переваги
Актуальна ціна2026-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-02
Товар відправили вчасно. Два режими терморегулятора. Таке простирадло спасає від холоду.
Переваги
Швидко відправили2026-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-26
2025-12-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності