
Простирадло електричне 160х90см 2 режими Електропростирадло односпальне
Продавець: Kanctovar
499 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності230 замовлень
Артикул: GB4706/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Простирадло електричне 160х90см 2 режими Електропростирадло односпальне». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Размер | Односпальный |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 90 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Длина шнура | 1 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-10-18
Переваги
Швидко відправили2025-10-14
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2024-12-21
рекомендую, товар якісний!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-20
Переваги
Гарне обслуговування



