
Прямокутний каркасний басейн Intex 28274 для відпочинку 450х220х84 см із насос-фільтром на 7127 л Синій
Продавець: Kanctovar
9 899 ₴10 889 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 28274
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Прямокутний каркасний басейн Intex 28274 для відпочинку 450х220х84 см із насос-фільтром на 7127 л Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 7127 л |
| Диаметр | 450 см |
| Длина | 450 см |
| Ширина | 220 см |
| Высота | 84 см |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-16



