
Прямокутний сімейний каркасний басейн Intex 28271 для дачі 260 x 160 x 65 см на 2200 л синій
Продавець: Kanctovar
4 449 ₴4 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 28271
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Прямокутний сімейний каркасний басейн Intex 28271 для дачі 260 x 160 x 65 см на 2200 л синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 17.5 кг |
| Высота | 65 см |
| Диаметр | 260 см |
| Длина | 260 см |
| Объем | 2200 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 160 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-29
Дякую за чудовий басейн,доставка швидка,діти в захваті.
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


