
Приставний столик з цільною стільницею 55,5x40x28см, Горіх / Приліжковий столик / Кавовий столик / Журнальний стіл
Продавець: GoodChoise
415,21 ₴593,16 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234582095
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Приставний столик з цільною стільницею 55,5x40x28см, Горіх / Приліжковий столик / Кавовий столик / Журнальний стіл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Приставний столик з регульованою висотою 40х30х45 см, 64201, Білий / Журнальний столик / Приліжковий стіл

Приставний столик з регульованою висотою 40х30х45 см, 64201, Білий з чорним / Журнальний столик / Приліжковий стіл

Приставний столик з регульованою висотою 40х30х45 см, 64201, Чорний / Журнальний столик / Приліжковий стіл

Приставний столик з регульованою висотою, 60*40см / Стіл для ліжка / Комп'ютерний стіл на колесах
📋 Технічні характеристики
| Форма столешницы | овальная |
| Тип опор | 1 опора |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет | Орех |
| Состояние | Новое |
| Столешница | натуральное дерево |
| Длина столика | 400 мм |
| Глубина столика | 280 мм |
| Высота столика | 555 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-21
Дякую за товар,все добре,швидко відправили.