
Пристрій для читання і клонування міток RFID NFC Proxmark3 V5.0 512K 125 кГц 134,2 кГц 13,56 МГц
Продавець: Mytorg
2 841,55 ₴3 343 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1010-187-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пристрій для читання і клонування міток RFID NFC Proxmark3 V5.0 512K 125 кГц 134,2 кГц 13,56 МГц». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 54 мм |
| Напряжение | 5.5 В |
| Поддержка операционных систем | Linux |
| Потребляемый ток | 0.13 А |
| Способ подключения | USB-порт |
| Тип питания | Сеть |
| Тип программатора | Программатор для микроконтроллеров |
| Ширина | 86.6 мм |
| Производитель | Proxmark |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




