
Пуровер Graycano Coffee Dripper + Sleeve Lavender
Продавець: KmBK
2 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 300331
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пуровер Graycano Coffee Dripper + Sleeve Lavender». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | KNBK |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 66 мм |
| Диаметр | 98 мм |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Пуровер |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 98 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-07
Дякуємо за швидке виконання замовлення та інформування!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


