
Пуровер Hario 02 червоний+ 40 фільтрів V60
Продавець: KmBK
617 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 15085
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пуровер Hario 02 червоний+ 40 фільтрів V60». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hario |
| Страна производитель | Япония |
| Высота | 100 мм |
| Диаметр | 115 мм |
| Материал | Пластик |
| Объем | 400 мл |
| Тип посуды | Пуровер |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 137 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-24
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності


