
Пуровер Hario Cafeor Dripper V60 02 ECO BATON
Продавець: KmBK
864 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: BT-CFOD-02
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пуровер Hario Cafeor Dripper V60 02 ECO BATON». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hario |
| Страна производитель | Япония |
| Высота | 100 мм |
| Диаметр | 115 мм |
| Материал | Пластик |
| Объем | 400 мл |
| Ситечко | Есть |
| Тип посуды | Пуровер |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 137 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-18
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


