
Пуровер Hario V60 01 Прозорий
Продавець: KmBK
328 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності270 замовлень
Артикул: VDR-01-T
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пуровер Hario V60 01 Прозорий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hario |
| Страна производитель | Япония |
| Высота | 82 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Материал | Пластик |
| Объем | 200 мл |
| Тип посуды | Пуровер |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-24
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-10
Норм. Але зверніть увагу що це маленькі







